Adana Hurdacı

Adana hurdacı merkezleri şehrin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Firmamız tarafından çeşidi farketmezsizin istenilen tarzda hurda teslimi alınmaktadır. Çoğu birey bu yolla fazlalıklarından kurtularak para kazanabilmektedir.

Piyasada varlığını sürdüren çoğu kurumun aksine Türkiye hurdacılık, hurdalar için daha yüksek fiyat sunmaktadır. Ayrıca bireylerin herhangi bir eylem gerçekleştirme zorunluluğu da bulunmamaktadır. Sitede belirtilen telefon numarası vasıtasıyla istenilen bilgi alınabilmektedir. Makale kapsamında hurdacılık işlemlerinin detaylarını inceleyecek, hangi hurdanın ne kadar kazandırdığını öğrenebileceksiniz.

Adana Hurdacı Fiyatları

Adana’da faaliyet gösteren kurumların hurdalara biçtiği değer düşüklüğü ile bilinmektedir. Fakat Türkiye hurdacılık olarak bu düşüklüğü şehir kapsamında artırmaktayız. Sadece hurdaların nitelik ve niceliklerinin kurumun telefon numarası vasıtasıyla bildirilmesi sonucu net fiyat bilgisi alınabilmektedir. Genel olarak ocak 2022 tarihi itibariyle Türkiye hurdacılık tarafından alınan bakır ve alaşımların aralık ayı fiyatları bu şekilde:

 • Bakır Talaşı – 115 TL
 • Kırkambar Bakır – 113 TL
 • Soyma Bakır – 126 TL
 • Çubuk Talaşı Ms58 – 82 TL

Yukarıda belirtilen etkenler dışında daha niceleri www.turkiyehurdacılık.com sitesinde sunulmaktadır. Adana’da hurdacı işlemleri hakkında detaylı bilgi için sitede sunulan telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Adana’da Hurdacılık

Adana’da hurdacı faaliyetleri gösteren kurumlar azlığı ile bilinmektedir. Bu kapsamda insanlar hurdalarını kurumlara teslim edemeyerek etraflarını kirli tutmaktadır. Hiçbir zaman kullanılmayan hurdalar sadece fazlalık olarak bireylerin evlerinde kalmaktadır.

Fakat Türkiye hurdacılık ile bu duruma son verilebilir. Zira bireyler bu kurum vasıtasıyla hem para hem de çevrelerinin temizliğini kazanacaktır. Hurdalar arasında Bakır kurum tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Genel olarak Adana’da hizmet sunan Türkiye hurdacılık aşağıda belirtilen türler kapsamında bakır hurdası satın almaktadır:

 • Külçe bakır hurdası
 • Bakır boru hurdası
 • Bakır kablo hurdası
 • Bakır talaş hurdası

Adana Hurdacılar Sitesi

Bireylerin sahip olduğu hurda fazlalığı doğal olarak hurdacı sitesi ihtiyacını gerektirmektedir. Türkiye hurdacılık olarak Adana hurdacılar sitesi kapsamında faaliyet sürdürmekteyiz. Sizlere sadece hurda alım hizmeti değil ayrıca aşağıda belirtilen hizmetleri de sunmaktayız:

 • Bina yıkımı
 • Fabrika sökümü
 • Çatı makası sökümü

Belirtilen hizmetler için sizden herhangi bir ücret istenmemektedir. Yıkım sonucu kalan hurdalar, kuruma ödeme niteliğinde geçmektedir. Adana hurdacı işlemleri kapsamında kaliteli hizmet arayışındaysanız, Türkiye hurdacılık doğru adresiniz olacaktır.

Yorumlar devre dışı.