Aliağa İzmir genelinde hizmet vermekte olan bir hurdacı firması olup her ilçeye hurda alım hizmeti sağlanmaktadır. Türkiye Hurdacılık firmamız Aliağa hurdacı olarak hizmet vermektedir.

Aliağa Hurdacı

Aliağa’ya İzmir’in ilçelerinden biri olup Bergama Foça ve Menemen ilçeleri ile Marmara ili ve Ege Denizi arasında yer almaktadır. Aliağa, İzmir Bergama uygarlıklarından izler taşımakta o tarihe ait çeşitli antik kentleri sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Tarihi bir öneme sahip olan bu ilçe çok fazla turisti kendisine çekmekte ve turizm önemli bir gelir kaynağı halini almaktadır. Ancak turizmin yanı sıra ekonomik alanda sanayide de büyük yatırımları bulunmaktadır. Özellikle petrol rafinerileri ne ye ev sahipliği yapmakta çeşitli petrol şirketleri rafinelerini bu ilçede barındırmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki tek resmi gemi söküm bölgesi Aliağa ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Tesisin kapasitesi büyüklüğü bakımından dünyada üçüncü çıkardığı tonaj bakımından da dünyada 6.dır.

Önemli faaliyetleri Aliağa ilçesinde yıllık çıkan hurda miktarı da azımsanmayacak kadar yüksektir. Özellikle gemi tersanelerinde çokça hurda ortaya çıkmakta ve hurdalar ülke ekonomisine kazandırmak üzere hurdacılara satılmaktadır. İlçesinde faaliyet gösteren hurdacı firmamız tarafından her çeşit hurda alımı yapılmakta ve tüm hurdalar en yüksek fiyattan satın alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Aliağa Hurda Alan Firmalar

Aliağa hurda alan yerler içerisinde firmamız ilk sırada bulunmaktadır. Hurda alan firmalar çokça olsa da hurdacı firmamız en yüksek fiyatı vermekte ve hurda satıcılarına en yüksek kazancı sağlamaktadır.

Aliağa Hurdacı Telefonu

Aliağa ilçesinde hurda alımı yapan firmamıza ait telefonu sitemizde mevcut olup bu telefon üzerinden bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızı satmak için bizleri aradığınızda en kısa sürede adresinize gelinecek ve hurdalarınız tartılarak teslim alınacaktır. Hurdalarınız için en yüksek ödeme yapılacaktır. Bu yüksek ödeme hurda piyasasındaki hurda fiyatlarına bağlı olarak tavan seviyede belirlenmektedir. Hurdalarınız sattığınızda en yüksek geliri elde etmek istiyorsanız tercih etmemiz gereken firma hurdacı firmamızdır.

Aliağa Metal Hurdaları Alımı

Aliağa ilçesinde her türlü metal hurdası alınmaktadır. Metal hurdalar denildiğinde akla gelen ilk metaller Bakır demir çelik alüminyum olsa da bunların dışında nikel kobalt titanyum çinko krom antigron gibi pek çok hurda türü bulunmaktadır. Hurdaların her biri hurdacı firmamız tarafından yüksek değerden satın alınmaktadır. Bakır hurdası alan firmalar çok fazla vardır, ancak zaten yüksek fiyatlı olan bakır hurdasını çok daha yükseğe daha doğrusu hurda borsasındaki tavan fiyattan alan firma hurdacı firmamızdır. Keza krom demir nikel çelik alüminyum kobalt kablo gibi metal hurdalar için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Hurda piyasasında geçerli olan fiyatlarda tavan ücret uygulaması yapılmakta ve hurdalar en üst seviyeden satın alınmaktadır.

Yorumlar devre dışı.