Ataköy hurdacı ile iletişim kurulmak istendiğinde akla gelen ilk hurdacılardan biri hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık’tır. Hurda satmak istediğinizde ya da hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Haftanın her gününde her saat hizmetinizdeyiz ve tüm hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Ataköy Hurdacı

Ataköy hurdacı firması mı? Doğru yer Türkiye Hurdacılık’tır. Türkiye Hurdacılık olarak Ataköy’de hurdacı olarak faaliyet gösteriyoruz. Hurdacı firmamız her tür hurdanızı en yüksek fiyatlardan satın almaktadır. Ataköy’de tüm bölgelerde faaliyet gösteriyoruz. Ataköy kendi içerisinde aşağıdaki mahallelere ayrılmış durumdadır;

  • Ataköy 1. Kısım Mahallesi
  • Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi
  • Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi
  • Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi

Bu mahallelerin tamamından bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ataköy’de tüm kısımlarda hizmet veriyoruz. Çevremizde, hayatımızın her alanında çok fazla madde bulunmaktadır ve bunların neredeyse tamamı geri dönüştürülebilirler. Plastik, kağıt ve metaller bunların başında gelmektedir. Ataköy Hurdacı firmamız bu ürünlerin tamamını geri dönüşüme kazandırmak üzere hurda olarak satın almaktadır.

Özellikle metaller kendi içerisinde çok fazla türe ayrılır. Demir, bakır, alüminyum, kablo, nikel,  çinko, kurşun,  krom vs. çok fazla çeşit vardır. Bunların çoğu kullanım için yetersiz kaldığından yurt dışından metal ithal edilmektedirler. Metal ithalatını azaltmanın yolu ise geri dönüşümün yayılmasından geçer. Bu bağlamda tüm hurdaların geri dönüştürülmesi ülkemiz ekonomisi için büyük teşkil eder.

Ataköy En Yakın Hurdacı

Türkiye Hurdacılık olarak Ataköy semtimizde en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz. Tüm mahallelerinde faaliyet göstermekte olup her mahalleden her hurdayı satın alıyoruz. Hurdaların ödemesini size nakit olarak ödüyoruz. Oldukça çok hurda türü bulunmaktadır. Bu hurdaların tamamını en yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Ataköy genelinde hurda satmak için yapmanız gereken tek şey Ataköy Hurdacı firmamız ile irtibat kurmaktır.

Hurda satmak için Ataköy Hurdacı firmamız ile irtibata geçtiğinizde adresinize en kısa sürede aracımız gelecek ve hurdalarınız satın alınacaktır. Türkiye Hurdacılık İnternet sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizimle günün her saatinde irtibat kurabilirsiniz. İletişim formunu ya da teklif formunu da doldurarak irtibat sağlayabilirsiniz. Böylece personellerimiz kısa sürede size dönü yapabileceklerdir. Türkiye Hurdacılık hurdacı firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Ataköy Hurdacı Telefonu

Ataköy hurdacı olarak çalışan firmamıza internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında ve irtibat bölümünde telefon numaralarımızı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra yine sitemizde irtibat formlarımız mevcuttur. Bu irtibat formlarını doldurduğunuzda bize ulaştığında personellerimiz anlık olarak size dönüş sağlarlar. Böylelikle hurdalarınız değerlendirilir.

Yorumlar devre dışı.