Türkiye Hurdacılık

Türkiye Hurdacılık


Avcılar hurdacı firması olarak faaliyet göstermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize her nevi hurda alım hizmeti sağlamaktadır. Hurda alan yerler arasında 7/24 sizlere en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz ve telefonlarınıza anında cevap veriyoruz. Avrupa yakasında Avcılar ilçesinde firmamızca hurda alımı yapılmaktadır.

Avcılar Hurdacı

Türkiye Hurdacılık firması Avcılar hurdacı olarak tüm çeşitlerdeki hurdalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. İster evinizden olsun ister iş yerinden olsun size bir telefon kadar yakınız. Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ya da iletişim formların doldurarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Avcılar ilçesinin her mahallesinden hurda alımı yapıyoruz. Bu kapsamda sizlere en yakın hurda olarak biliniyoruz.

Avcılar Hurda Alımı

Hurda denilen madde, çeşitli nedenlerden ötürü deformasyona uğramış, bozulmuş ve artık kullanılamaz hale gelmiş maddelere verilen addır. Oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Hemen her madde hurda olabilmektedir. Bu maddeleri alan ve geri dönüşümünü sağlayan meslek ise hurdacılıktır. Hurdacılık işini yapanlara hurdacı denilir. Doğa ve yaşadığımız çevre için oldukça önemli bir meslek olan hurdacılık, kilosuna ve miktarına göre artık kullanılmayan hurda malzemeleri toplayıp geri dönüşüm tesislerine teslim etme görevini üstlenir.

Firmamız Avcılar Hurdacı kendi geri dönüşüm tesisine sahip olan hurdacı firmalarındandır. Hurdasını değerlendirmek isteyen her kişi ve kurumdan karşılığında ücret ödeyerek hurda malzemeleri toplayan hurdacılar, sonrasında da bu malzemeleri geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırarak geri dönüşümde etkin rol oynamış olur. Hurda sektöründe en değerli hurdalar metaller grubu olarak ele alınır. Fakat bilinmesi gereken şey şudur ki aklınıza gelebilecek her maddenin atık hali hurda kategorisine girer. Evde kullandığınız ve çalışma ömrünü doldurmuş elektronik eşyalar bile bir hurda sayılır.

Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar hurdacı telefonu parmaklarınızın ucunda… Firmamız ile web sitemizdeki telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz. Avcılar hurdacı metal plastik ve kağıt tüm hurdalarınızı ücreti karşılığında alarak geri dönüşümüne katkı sağlar. Çevrenizde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış hurdalarınızı Avcılar Hurdacı sayesinde değerlendirerek geri dönüşümüne büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşüme gerekli hassasiyeti ve özeni göstererek bizden sonra gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir Dünya bırakmak hepimizin görevidir. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı hurdalarını geri dönüşüme kazandırmaya davet ediyoruz.

Avcılar Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdalarınızı satmak istediğinizde Avcılar Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Tüm bakır hurdalarınız firmamız Türkiye Hurdacılık tarafından satın alınmaktadır. Geri dönüşüme katkı sağlamak ve yüksek kazanç elde etmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En yüksek kazancı bizimle çalışarak elde edebilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, külçe bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır talaş hurdası, bakır kablo hurdası, lama bakır hurdası için bizi arayın. Bakır hurdası alımı için size bir telefon kadar yakınız. İstanbul Avcılar bakır hurdası fiyatları için bizi arayın.

Avcılar Kablo Alan Hurdacı

Kablo hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçebilirler. Adresten kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdalarınızı sattığınızda en yüksek fiyata satmak için bizi tercih edebilirsiniz. Yerinden tartılarak alınan kablo hurdalarınız için en yüksek ödeme yapılacaktır.

Yüksek gerilim kablosu hurdası, optik kablo hurdası, bakır kablo hurdası, alüminyum kablo hurdası, antigron kablo hurdası, Ethernet kablosu hurdası, kırma kablo hurdası, uzatma kablosu hurdası gibi kablo hurdası çeşitleri vardır. Bunların tamamı Avcılar Hurdacısı Türkiye Hurdacılık tarafından satın alınır.

Avcılar Sarı Hurdası Alımı

Sarı hurdası veya diğer adıyla pirinç hurdası alımı da yine Avcılar ilçesinde firmamız Türkiye Hurdacılık tarafından alınmaktadır. Çinko ve bakır karışımı sonucunda elde edilen sağlam bir metal olan pirinç metalini hurdaya dönüştüğünde yüksek fiyata satabilirsiniz. En yüksek fiyattan satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar devre dışı.