hurda alımı

hurda alımı


Avcılar hurdacı firması olarak faaliyet göstermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize her nevi hurda alım hizmeti sağlamaktadır. Hurda alan yerler arasında 7/24 sizlere en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz ve telefonlarınıza anında cevap veriyoruz. Avrupa yakasında Avcılar ilçesinde firmamızca hurda alımı yapılmaktadır.

Avcılar Hurdacı

Türkiye Hurdacılık firması Avcılar hurdacı olarak tüm çeşitlerdeki hurdalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. İster evinizden olsun ister iş yerinden olsun size bir telefon kadar yakınız. Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizi arayabilir ya da iletişim formların doldurarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Avcılar ilçesinin her mahallesinden hurda alımı yapıyoruz. Bu kapsamda sizlere en yakın hurda olarak biliniyoruz.

Avcılar Hurda Alımı

Hurda denilen madde, çeşitli nedenlerden ötürü deformasyona uğramış, bozulmuş ve artık kullanılamaz hale gelmiş maddelere verilen addır. Oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Hemen her madde hurda olabilmektedir. Bu maddeleri alan ve geri dönüşümünü sağlayan meslek ise hurdacılıktır. Hurdacılık işini yapanlara hurdacı denilir. Doğa ve yaşadığımız çevre için oldukça önemli bir meslek olan hurdacılık, kilosuna ve miktarına göre artık kullanılmayan hurda malzemeleri toplayıp geri dönüşüm tesislerine teslim etme görevini üstlenir.

Firmamız Avcılar Hurdacı kendi geri dönüşüm tesisine sahip olan hurdacı firmalarındandır. Hurdasını değerlendirmek isteyen her kişi ve kurumdan karşılığında ücret ödeyerek hurda malzemeleri toplayan hurdacılar, sonrasında da bu malzemeleri geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırarak geri dönüşümde etkin rol oynamış olur. Hurda sektöründe en değerli hurdalar metaller grubu olarak ele alınır. Fakat bilinmesi gereken şey şudur ki aklınıza gelebilecek her maddenin atık hali hurda kategorisine girer. Evde kullandığınız ve çalışma ömrünü doldurmuş elektronik eşyalar bile bir hurda sayılır.

Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar hurdacı telefonu parmaklarınızın ucunda… Firmamız ile web sitemizdeki telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz. Avcılar hurdacı metal plastik ve kağıt tüm hurdalarınızı ücreti karşılığında alarak geri dönüşümüne katkı sağlar. Çevrenizde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış hurdalarınızı Avcılar Hurdacı sayesinde değerlendirerek geri dönüşümüne büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşüme gerekli hassasiyeti ve özeni göstererek bizden sonra gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir Dünya bırakmak hepimizin görevidir. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı hurdalarını geri dönüşüme kazandırmaya davet ediyoruz.

 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.