Metal Alan Hurdacı

Metal Alan Hurdacı


Geri dönüşüm sektörünün önemli temel taşlarından biri olan hurdacı firmamız Aziziye hurdacısı siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Aziziye Hurdacı

Aziziye Erzurum iline bağlı bir ilçedir. Aziziye ilçesinin bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesi’nde iken bir kısmı da Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Bu özelliği ile 2 bölgede de toprağı bulunan bir ilçe durumundadır. Aziziye ilçesinde temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Ancak ilçede sanayi siteleri de bulunmaktadır. Erzurum organize sanayi Bölgesi Aziziye ilçesinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Erzurum şeker fabrikasına da ev sahipliği yapmaktadır. Şeker fabrikası ilçenin ekonomisinin can damarı durumundadır. Bunun yanı sıra da yine organize sanayi Bölgesi içerisinde pek çok fabrika yer almaktadır.

Sanayi merkezi ilçelerden biri olan Aziziye ilçesinde orada çıkışı da yüksek orandadır. Çalışmalar esnasında ortaya çıkan hurdalar hurdacılar aracılığıyla değerlendirilmektedir. Firmamız Türkiye Hurdacılık da bu kapsamda Aziziye ilçesinde hurda alımı yapmaktadır. Her türlü hurda için firmamız Türkiye Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Demir hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, Çelik hurdası, nikel hurdası, vs. Tüm hurda türleri için bizimle iletişime geçilebilir.

Aziziye Bakır Hurdası Alımı

Aziziye ilçesinde organize sanayi bölgesinin bulunması burada bakır ihtiyacını da artırmaktadır. Bu bölgede her alanda kullanılan Bakır metalleri kullanımı esnasında ortaya atık bakır çıkmaktadır. Bu atık bakırlar hurda halinde bakır hurdası olarak değerlendirilmektedir. Bakır hurdaları oldukça yüksek fiyattan satılmaktadırlar. Hurdacı firmamız da yine en yüksek fiyattan bakır hurdalarının alımını yapmakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Aziziye Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Aziziye alüminyum hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek, hurdaları yüksek fiyattan satmak ve geri dönüşüme kazandırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum hurdası ve bakır hurdası dışında aldığımız diğr tüm hurdaları da şöyle sıralayabiliriz; çelik hurdası, kızıl talaş hurdası, teneke hurdası, pirinç hurdası, paslanmaz hurdası, sanayi hurdası, jeneratör hurdası, işlemci hurdası, makine hurdası, krom hurdası, antigron hurdası, tel hurdası, jant hurdası, DKP demir hurdası, fabrika hurdası, motor hurdası, ana kart hurdası, kobalt hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, sarı hurdası, alüminyum levha hurdası, ekstra demir hurdası, lama bakır hurdası, yangın merdiveni hurdası, çatı makası hurdası, chiller hurdası, demir hurdası, nikel hurdası, bronz hurdası, alüminyum hurdası, profil hurdası, bobin hurdası, imalat atığı hurdası, asansör hurdası, bilgisayar hurdası firmamızca en yüksek fiyattan satın alınır.

Yorumlar devre dışı.