Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı


Bahçelievler Hurdacı olarak faaliyet gösteren geri dönüşüm hizmetleri sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Tüm hurda çeşitleri tarafımızca değerinde alınır.

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakasındaki bir ilçedir. Bağcılar, Bakırköy, Küçükçekmece ve Güngören ilçeleri arasındadır. Firmamız Bahçelievler hurdacı her nevi hurda alım hizmetleri sunar. Tüm metal, plastik ve kâğıt hurdalarınız ile diğer hurda türleri değerinde alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Ham madde haline getirilip yeniden işlenmek üzere ihtiyaç duyulan alanlara kullanılmak üzere aktarılır. Geri dönüşüm tesisimizde 7 / 24 faaliyetler aralıksız yürütülmektedir. Hurda araçlarımız Bahçelievler ilçesinde ve İstanbul’un diğer ilçelerinde aktif olarak hizmet sağlamaktadır.

Tüm hurda türleri Bahçelievler hurdacı firmamız tarafından en yüksek fiyattan alınmaktadırlar. Demir, plastik, bakır, kızıl, alüminyum, tunç, çinko, krom, karbon, sarı, kâğıt ve diğer tüm hurda çeşitleri yüksek fiyatlardan alınmaktadır. Hurda fiyatlarını öğrenmek için bizimle 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz. Her hurda çeşidi türüne göre fiyatlandırılmakta ve satın alınmaktadır. Hurdalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçtiğinizde personellerimiz adresinize gelerek türlerine göre ayırıp tarttıktan sonra fiyatlandırmayı yapar ve ödemesini yaptıktan sonra hurdaları teslim alır. Hurdalarınızı satmak için hiç zaman kaybetmeden Bahçelievler Hurdacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Geri Dönüşüm

Geri dönüşümün yaygınlaştırılması son dönemlerin en önemli mevzularından biridir. Doğal kaynakların tükenmeye yüz tuttuğu günümüzde alternatif kaynak arayışları sürdürülmektedir. Bu kapsamda üç madde türü büyük önem teşkil etmektedir. Bu alanlar metal, plastik ve kâğıttır. Metaller hemen her alanda kullanıldığı için metal eksikliği dünya genelinde üretimin duraklamasına neden olabilmektedir. Bu da tüm alanlarda ilerlemeyi kısıtlayacaktır. Teknolojik gelişmeler yerle bir olur.

Plastikler maddeler doğaya atıldığında yüzyıllarca kaybolmamakta ve süreç boyunca toprağa zararlı maddeler saçar. Aşındığında toprak zarar görür ve verimi düşer. Bu da ilerleyen süreçte gıdalar açısından çok büyük sorunlar doğuracaktır Kâğıt açısından durum daha da ciddiyet kazanıyor. Kâğıt ağaçtan üretilir. Yani kâğıt üretimi yapılabilmesi için ağaç kesilmesi gerekmektedir. Bu da yine ilerleyen yıllarda dünya genelinde ağaçların yok olmasına neden olacak. Ağaçların tükenmesi hem gıda yokluğuna hem de temiz havanın yok olmasına sebep olacağından kâğıt geri dönüşümü önem teşkil eder. Bahçelievler hurdacı olarak tüm plastik, kâğıt ve metallerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.

Metaller geri dönüşüm sürecine katılması için önce türlerine göre ayrılır; sonrasında ise yüksek ısıda eritilerek ham madde haline getirilir. Bunun yanı sıra alaşım maddelerin de üretimi sağlanabilir. Burada en önemli husus saf metal için ve alaşımlar için metal yoğunluğunun göz önünde bulundurulmasıdır. Metaller kendi içlerinde ayrıştırılıp eritildiğinde o metalin saf hali ham madde olacaktır.

Bahçelievler Hurdacı Telefonu

Bahçelievler hurdacı her zaman sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet verir. Bahçelievler’de her mahallede araçlarımız faaliyet göstermekte olup hurda alımı için bizimle iletişim kurduğunuzda en kısa süre içinde araçlarımız gelerek hurdalarınızı adresinizden teslim almaktadır. Web sitemizdeki telefonumuzdan bizimle irtibata geçerek hurdalarınızı almamızı talep edebilirsiniz..

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.