Türkiye Hurdacılık

Türkiye Hurdacılık


Bakır hurdası satın alıyoruz. Türkiye Hurdacılık olarak bakır hurdalarınızı yüksek fiyattan alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Elinizdeki bakır hurdalarını satmak için doğru yerdesiniz. Hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık hizmetinizdedir.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası sahipleri için hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hurdacı firmamız elinizde bulunan tüm bakır hurdalarınızı yüksek fiyattan satın alır. Bakır hurdaları zaten yüksek fiyatlıdır. Ancak firmamız sizlere diğer hurdacılara göre en yüksek fiyatı sunar. Böylelikle bakır hurdalarınızı en iyi fiyattan değerlendirirsiniz ve hurdalarınızın geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Elinizdeki bakır hurdalarını satmak istediğinizde hemen bizi arayın. Gelip adresinizden teslim alalım.

Bakır Metali Nerelerde Kullanılır

Bakır kullanım alanı en geniş metallerden biridir. Tarihi çağlardan beri süsleme kap kacak ve silah yapımında kullanılmaktadır. İletkenliği olan, soğuk ve sıcağa karşı dirençli olduğundan, paslanmaz oluşu ve korozyona karşı dirençli olması ayrıca sünek bir yapıda olması kullanım alanını genişletmiştir. Günümüzde en çok kullanım alanları şunlardır;

  • Elektronik cihazlar
  • Sanayi Alanı
  • Otomotiv Sektörü
  • Kuyumculuk ve süsleme
  • Boru imalatı
  • Ulaşım Sektörü
  • Boya yapımı
  • Mutfak Malzemeleri
  • Banyo Malzemeleri

Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası hurda piyasasındaki en yüksek hurda türlerinden biridir. Şuan bakırın türüne göre fiyatları 45 tl ile 60 tl arasında değişmektedir. Bakır hurdaları kendi içinde de fiyat değişikliği göstermektedir. Bakır hurdası satmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Bakırın çok fazla türü vardır. Bunlar soyma bakır hurdası kırkambar bakır hurdası bakır bor hurdası bakır tel hurdası vb. olarak değişmektedir. Elinizde hangi türü olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Hurdacı personellerimiz gelerek adresinizden teslim alırlar.

Bakır Hurda Alımı

Bakır hurdası satmak istediğinizde ve bizi aradığınızda sürekli faaliyette olan hurda araçlarımızdan size en yakın konumda olanlar en kısa sürede adresinize gelir ve hurdalarınızı hassas terazi ile tartar. Tartım işlemi bittikten sonra fiyatlandırma yapılır. Hurdaların toplamı için size bir fiyat teklifi sunulur. Şunu belirtmek isteriz ki hurda piyasasındaki hurdacılar arasında en yüksek fiyatı hurdacı firmamız sunar. Fiyat teklifi üzerinde anlaşma sağlandığında hurdalarınız teslim alınıp ödemesi nakit olarak size yapılır. Sonrasında alınan bakır hurdaları tesisimize getirilerek geri dönüşüme kazandırılır.

Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Bakır hurdası alan hurdacı firmaları arasında güvenilirliği ve başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan firmamız, her türlü bakır hurda çeşitlerini satın almaktadır. Bakır, birçok alanda kullanılabildiğinden hurdası da oldukça değerlidir. Firmamız, kullanım alanı yaygın olan bakırı toplayarak geri dönüşüm tesislerine göndermekte ve bu tesislerde işlenerek yeniden kullanılabilir özellik kazandırılması sağlanmaktadır.
Geri dönüşüm işlemine tabi tutulan bakır, geri dönüştürülme işlemi uygulanmasının ardından yenilenerek ilk gün ki özelliklerini geri kazanır ve ekonominin gelişmesinde önemli oranlarda katkı sağlar. Bakır hurdası alan hurdacı firmaları arasında yer alan, güvenilirliğiyle ön plana çıkan firmamızı, elinizde bulunan her çeşit kullanılamaz durumda ki bakır hurda çeşitleriniz için arayabilirsiniz.

Yorumlar devre dışı.