Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı


Bakırköy Hurdacı olarak 7/24 faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Her çeşit metal hurdası tarafımızca değerinde alınmaktadır.

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy hurdacı denildiğinde akla ilk gelen hurdacı olan firmamız tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Hurda sektörü her zaman ikinci el sektörünün vazgeçilmezi olarak varlığını sürdürüyor. Küçük araçlarla çalışan hurdacılar olduğu gibi büyük tesislerde iş yapan hurdacı firmaları da bulunmaktadır. Firmamız bu kapsamda 2000 metrekarelik bir tesiste varlığını sürdürmekte ve gün be gün alanını genişletmektedir.

Sektörümüz geri dönüşüm için büyük adımlar atarken, büyük sektörler açısından da yararlı hizmetler sunmaktadır. Elinizdeki hurdaları hurdacı firmamıza sattığınızda hurdalar tesisimize getirilerek içerisinde bulunan materyallere göre sınıflandırılıyor. Sonrasında ise geri dönüşüm çalışmaları ile yeniden kullanılabilir maddeler haline getirilmektedirler. Hurdacı firması olarak profesyonel çalışanlarımızla birlikte hurdalarınızı en verimli şekilde işliyoruz. İstanbul’un her ilçesinden hurda alımı yapıyoruz.

Tufal, demir, çinko, çelik, teneke, krom, demir talaşı, bakır, inşaat demiri, alüminyum, kağıt, nikel, plastik gibi materyalleri içeren hurdalarınızı bizlere satarak değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Hurda satışından elde edeceğiniz gelir satacağınız hurdanın türüne göre değişiklik gösterecektir. En değerli maddeler alüminyum, bakır, nikel gibi metallerdir. Nikel olmasa da bakır ve alüminyum oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem elektronik aletlerde, hem ev eşyalarında ve mobilyalarda hem de çeşitli alaşımlarla oluşan yeni metallerde bulunmaktadırlar. Hurdalarınızı bizlere sattığınızda yeniden ham madde haline getirilerek piyasaya arz edileceklerdir. Hurda satmak için vakit kaybetmeden bize ulaşın. Bakırköy hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

Bakırköy En Yakın Hurdacı

Hurdacılık sektörü her ne kadar büyük yararlar sunuyorsa da bunların yanı sıra zorlukları da mevcuttur. Metaller üzerinde faaliyet gösteriyor olması, geri dönüşüm makinalarının çalıştırılması, ağır metal ve makinalar olması bu sektörü diğer pek çok sektöre göre daha zorlu hale getirmektedir. Zorluğunun yanı sıra hurdacılık işi ile uğraşanlar kir ile de mücadele etmektedirler. Ancak doğaya ve ekonomiye sağladığı katkılar düşünülünce hurdacılar bu işi yapmaktan gurur duyarlar. Biz de bu gururu içimizde yaşıyoruz.

Firmamız Bakırköy Hurdacı, Bakırköy ilçesinde en yakın hurdacı olarak faaliyet sürdürmektedir. Bakırköy ilçesinin her mahallesinden adresten hurda alımı yapılır. Bakırköy hurdacı telefonuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim formu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.