Hurdacı

Hurdacı


Büyükçekmece hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Hurdacı firması Türkiye Hurdacılık olarak tüm hurdalarınızı satın alıyoruz. Her hurdayı geri dönüştürüyoruz.

Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece hurdacı firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına 7/24 çalışma sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti ve müşterinin ulaşımının kolay olması adına size en yakın hurdacı firmalarına ulaşmanız dışında biz de sizin aramanız durumunda size ulaşım sağlıyoruz. Yoğun ve özverili çalışmamız ve bilgili ve uzman çalışan kadromuzla sizler için en güvenilir hizmet ortamını kurmayı hedeflemekteyiz. Hurdacı firmamızda Bakır, alüminyum, paslanmaz, sarı, kablo, akü, krom, nikel, çinko, radyatör gibi birçok hurda alanlarında da geri dönüşümler sağlamaktayız.

Saydığımız hurdaların çevreye ve ülke ekonomisine kazandırılması büyük bir önem taşımaktadır. Hurda satılan yerler ülke ekonomisi ve insan sağlığı için büyük önem taşımaktadırlar. Bunlardan radyatör hurdayı ele alacak olursak, radyatör hurda ısıtıcılara verilmiş genel bir ad olarak ele alınmaktadır. Özellikle kullanımı bina ve otomotiv alanında yoğunluk göstermektedir. Radyatör hurdaları içerisinde bulundurdukları nedeniyle geri dönüşüme katılması açısından büyük bir önem arz etmektedir. Geri dönüşümü ile çevre ve insan sağlığına bunula beraber ülke ekonomisine katkı sağlamak büyük sebeplerindendir.

Hurdalarınızı getirmeniz durumunda sadece maddi bir gelir değil çevre ve insan sağlığı açısından da büyük bir fayda sağlamış olmaktasınız. Bu durumda Büyükçekmece hurdacı firmamız size en güzel hizmetleri sunmaktadır. Hurda fiyatları konusunda firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece Hurdacı Antigron Hurdası Alımı

Antigron hurda kablodan geçen tek tellerin ve ekseriyetle elektrik işlerinde kullanılabilecek bir kablo türüdür. Antigron olarak bilinen kablo hurda türü gibi birçok kablo çeşidi bulunmaktadır. Antigron kablo genellikle dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılıkta üretilmiştir. Nem oranı fazla olan koşullarda da bu kablo kullanılabilmektedir. Sıva üstü kullanımı mümkün olmaktadır. Bu kabloların yenisi ile değiştirilmesi oldukça kolay bir işlemden geçmektedir. Ancak toprak altı döşeme kullanımım için uygun görülmemektedir. Mekanik koruma gerektirmeyen evlerde daha çok tercih edilmektedir. Büyükçekmece Hurdacı firmamız tarafından plastik kısımları soyulmuş veya soyulmamış şekilde alınabilmektedirler.

Kablo olarak değerlendirilen hurda fiyatları değişiklik gösterebileceği için bu hurdaların fiyatlarında da da dalgalanma görülebilmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık ile görüşerek kabloları verip karşılığında maddi bir gelir sağlayabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.