Edirnekapı hurdacı denilince akla gelen ilk firmayız diyebiliriz. Fatih Edirnekapı semtinde her adresten hurda alımı için bizi arayabilrisiniz. Elinizde bulunan tüm hurdalar için firmamızla iletişime geçebilir ve hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Edirnekapı Hurdacı

Edirnekapı Hurdacısı olarak 7/24 verdiğiniz adresten alım yapıp yüksek tonajlı ve peşin ödemeli bir şekilde çalışmaktayız. Ticaret ve sanayi bakımından sektörde öncü Edirnekapı Hurdacı bölgesine verdiği hizmetle her zaman adından söz ettirmiştir. Evinizde, iş yerinizde, yazlığınızda ya da herhangi bir mülkünüzde satmak istediğiniz hurdalarınızın toptan alımını yapıyoruz. Yıllarca hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüzden hurdanın cinsine, kalitesine, materyaline varıncaya kadar her hurdayı yakından keşfedebiliyoruz. Bu yüzden Edirnekapı Hurdacılık firmamıza güvenebilir ve hurdalarınızı bize tereddütsüz teslim edebilirsiniz. Hurdalar satın alınırken en çok tercih edilen malzemeler arasında eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünler en başta gelir. Çünkü bunlar geri dönüşümü kolay olan ürünlerdir. Firmamız da geri dönüşüm bilincinde olan doğaya saygılı bir firmadır.

Edirnekapı Motor Hurdası Alımı

Motor hurdaları çokça karşılaşılan bir hurda çeşididir. Çamaşır makinesi, klima, buzdolabı gibi elektronik makinalar hurdaya dönüştüklerinde içerimdeki motorlar motor hurdası olarak değerlendirilirler. Motor hurdaları özellikle içlerinde bulundurdukları bakır miktarından ötürü oldukça yüksek bir maddi değere sahiptir ve bu motor hurdaları geri dönüştürülebilirler. Hurda motorları satmak için Edirnekapı Hurdacı firmamız ile irtibata  geçebilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sadece hurda motorları değil tüm hurda türleri için Edirnekapı Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Edirnekapı hurdacı telefonu için sitemizde bakabilirsiniz. İster bakır hurdası olsun ister çelik hurdası ister alüminyum hurdası, bununla beraber nikel, krom kobalt, çinko, plastik, kağıt gibi hurdaların tamamı Edirnekapı Hurdacı tarafından satın alınmaktadır. Kâğıt ve plastik hurdaları tonajlı olması durumunda satın alınmaktadır. Edirnekapı Hurdacı firmamıza gün içerisinde her saatte ulaşım sağlayabilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Edirnekapı Hurdacı Bina Yıkımı Hizmeti

Kentsel dönüşümün yaygınlaşması ile son dönemlerde oldukça fazla bina yıkım ihtiyacı olmuştur. Bina yıkımı yüksek maliyet doğuran bir iştir. Bina yıkımı için alınacak önlemler, iş sağlığı ve güvenlik önlemleri, yıkım personeli, personellerin işçiliği oldukça pahalı bir iştir. Edirnekapı Hurdacı firmamız sadece hurda karşılığı bina yıkım hizmetini ücretsiz sağlamaktadır. Bina yıkımından ötürü Edirnekapı Hurdacı olarak sizden bir nakit ücret almayacağız. Uzmanlıkla binayı yıkacak ve sadece karşılığında hurdaları teslim satın alacağız. Yıkımdan çıkan hurdalar karşılığında bina yıkımı uzman ekibimizce gerçekleştirilir. Edirnekapı hurdacı farkıyla ücretsiz bina yıkımından, hurda karşılığı bina yıkım hizmetinden yararlanmak için bizimle irtibata geçin.

Yorumlar devre dışı.