Güngören Hurdacı denilince akla gelen ilk hurdacı firmasıyız. Hurdalarınızı alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu kapsamda hurda satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Hurdacı

Hurda firmamız, hurdacılığın oldukça yoğun bir şekilde yapıldığı yerlerden birisi olan Güngören hurdacı sitesi içinde adından söz ettiren bir firmadır. Güngören Hurdacı firmamız alanında uzman ekip ile işlerini gerçekleştirme olup siz müşterilerimizin isteklerini de yerine getirme hususunda oldukça hassas davranan bir firmayız. Profesyonel kadro ile çalıştığımız için hurda alım satım ve hurdalarınızı taşıma konusunda hiçbir problem çıkmadan işlemlerinizi tamamlamaktayız. Elinizde satmayı düşündüğünüz hurdalar var ise türü ne olursa olsun Güngören Hurdacı firmamız sizden bu hurdaları satın alabilir. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızı arayarak hurda fiyat listemize de ulaşabilirsiniz. Güngören Hurdacı firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir firmadır ve hurdalarınızı değerinden satın alır.

Güngören Demir Hurdası Alımı

Demir hurdaları genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan sağlanmaktadır. Demir hurda ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına mensuptur. Demir sac hurdası metal hurdaların arasında bulunan en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olduğundan ötürü istenen şekli kolayca alabilir. Elinizde varsa Güngören Hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Çelik Hurdası Alımı

Çelik hurdası diğer hurdaların arasında değeri yüksek olan metal türlerinden biridir. Eğer elinizde çelik hurdası var ise en yakın hurdacılık ile iletişime geçerek çelik hurdasını satabilir ve para kazanabilirsiniz. Çelik hurdası değeri çoğu hurdadan yüksek olan bir hurda türü olduğundan ötürü size sağladığı gelirde oldukça fazla olacaktır. Güngören Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hemen hurdalarınızı satın ve geri dönüşüme katkı sağlayın.

Güngören Nikel Hurdası Alımı

Nikel gümüş renginde olup, sert ve ağır bir metaldir. Daha çok gümüş ile alaşım yapılarak kullanılmaktadır. Nikel en çok paslanmaz çelik imalatında kullanılmaktadır. Hurda mecrasında az kullanılsa bile üretimi çoktur. Ayrıca maddi değeri oldukça yüksek olan bir diğer hurda türüdür. Türkiye’de ithal edilir, kesinlikle geri dönüşüm gerekir. Güngören Hurdacı nikel hurdalarınızı satmak için en doğru adrestir. Hemen bizimle iletişime geçerek nikel hurdalarınızı değerlendirin.

Yorumlar devre dışı.