Hadımköy hurdacı sitesinde pek çok hurdacı firması bulunmaktadır. Hadımköy ve çevresinde güvenilir bir hurda firması bulmak son derece önemlidir. Çünkü bulduğunuz ve alışveriş yapacağınız hurda firmasının sizin hurdalarınıza uygun fiyatı vermesi çok önemli bir konudur. Sizin zarara uğramamanız için seçeceğiniz hurda firmasını çok dikkatle seçmeniz gerekmektedir. Bu sebeple alanında uzman ekibi olan, makul fiyatlara sahip bir hurda firmasını seçmeniz sizin için çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Firmamız, müşteri memnuniyetine son derece özen gösteren bir hurda firmasıdır. Her tür hurdalarınızı değerinin üzerinde satın alarak sizi asla mağdur etmemeyi amaçlamaktadır. Firmamız ile iletişime geçmek için iletişim bölümünden telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Hadımköy Çinko Hurdası Alımı

Çinko değerli hurda türlerinden biri olup çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Elinizde bulundurduğunuz çinko türüne göre fiyat listemize bakarak bize ulaşabilir size sunabileceğimiz en iyi fiyatla elinizdeki çinko hurdasını bize satabilirsiniz. Adresinizden teslim alabilmemiz mümkündür. Detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hadımköy Sarı Hurdası Alımı

Sarı hurdası pirinç alaşımı olarak adlandırılan ve kullanılan elde edilen ürünlerin kullanım ömrü dolduktan sonrasında aldığı isimdir. Pirinç alaşımının rengi sarı olduğundan ötürü bu hurdaya da sarı hurdası denir. Pirinç alaşımı bakıra çinko karıştırılarak elde edildiğinden ötürü piyasa fiyatı biraz yüksektir. Piyasadaki en yüksek fiyatı almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Eğer şartlarda sizin için uygunsa gelip kapınızdan alabiliriz.

Yorumlar devre dışı.