Haramidere hurdacı firmamıza hoş geldiniz. Her nevi hurdanızı alıyoruz ve geri dönüştürüyoruz. Haramidere bölgesinde tüm hurdalarınız firmamızca alınarak geri dönüşüme kazandırılır.

Haramidere Hurdacı

Haramidere Hurdacı firmalarından birisi olan hurda firmamız ile size en uygun fiyatlar ile güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektördeki diğer firmalardan farkımızı hurdalarınıza sizi zarara uğratmayacak gayet makul fiyatlar vererek göstermekteyiz. Firmamıza hurdalarınızı dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, dilerseniz de hurdalarınız için size bir konteyner gönderebiliriz. Ücret ödeme işleminizi hemen taşıma işleminiz biter bitmez nakit olarak yapmaktayız. Bronz, demir, akü, motor, alüminyum, kablo ve inşaat demiri gibi pek çok hurda türünüzü değerinde satın alarak hem sizin memnuniyetinizi kazanmaktayız hem de işimizi doğru bir şekilde yapmanın verdiği mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız. Fiyat listemiz için telefon numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haramidere Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası en pahalı hurda türlerinden biridir. Bakır hurdası edindiyseniz hemen bizi arayın adresinize gelerek en yüksek fiyattan satın alalım. Bakır hurdasının birçok çeşidi vardır bunlar kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, külçe bakır hurdası ve diğer tüm türler piyasadaki en yüksek değerden satın alınır. Bakır satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Haramidere Antigron Hurdası Alımı

Antigron hurdası bir kablo türü olup içerisinde bakır teller barındırır. Fiyatı piyasadaki en yüksek fiyatlı hurda türlerinden biridir. Elinizde antigron hurdası bulunduruyorsanız bizimle iletişime geçerek piyasada alabileceğiniz en yüksek değerle sizden satın alalım. Hemen adresinizden teslim alabiliriz.

Yorumlar devre dışı.