En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı


İnebolu hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu ilimizde Her ilçeden hurda alımı yapmaktadır. Hurdacı firmamız ile iletişime geçtiğinizde hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

İnebolu Hurdacı

İnebolu Kastamonu ilinin ilçelerinden biridir. İnebolu ilçesine diğer ilçelerden ayıran özellik ise buranın bir sanayi ilçesi olmasıdır. Aynı zamanda bir liman ilçesidir. İnebolu ilçesi Küre ilçesi ile komşudur. Küre ilçesinde bakır madenleri bulunmaktadır. Buradan çıkarılan madenler İnebolu’da gemilerle transfer edilmektedir.

İnebolu bölgesinde hem sanayinin olması hem bir liman şehri olması ve burada tersanelerin de bulunuyor olması burada hurda çıkışında sağlamaktadır. Her alanda kullanılan metallerin atıkları veya eskileri hurda sınıfına girerek burada hurdacılara satılmaktadır.

Firmamız tarafından İnebolu bölgesinde tüm hurda türleri yüksek fiyatlardan satın alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. İnebolu sakinleri ellerinde bulunan tüm hurdalar için firmamız ile iletişime geçebilirler.

İnebolu Bakır Hurdası Alan Hurdacı

İlçesinde çıkarılan bakır madenlerinin İnebolu’da ithalatının yapılması İnebolu’da bakır kullanımını da çıkarmaktadır. Bu kapsamda İnebolu’da fazlasıyla bakır hurdası ortaya çıkmaktadır. Firmamız tarafından bu bakır hurdaları yüksek fiyatlardan satın alınarak geri dönüşüme gönderirler. Bakır hurdaları tekrar hammadde haline getirildikten sonra piyasaya gönderilerek yeniden kullanılmaları ve ülke ekonomisinde yer edinmeleri sağlanır. Bakır hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bakır hurdası alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatı veren hurdacı firmasıdır.

İnebolu Metal Hurdaları Alımı

Metal hurdaları pek çok türe ayrılmaktadır. Başlıcaları demir, bakır, krom, nikel, çelik, alüminyum, kablo, titanyum, kobalt, kurşun olarak sayılabilir. Bu metal türlerinin tamamı firmamız tarafından değerlendirilmektedir.

Demir hurdası en fazla ortaya çıkan hurda türüdür. Diğer metal türlerine oranla daha düşük fiyatlı olsa da yine fiyatı azımsanmayacak bir düzeydedir. Tonaj Demir hurdaları çok yüksek kazanç bırakabilir. Demir hurda satmak istediğinizde hurdacı firmamız İnebolu hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz, aynı zamanda demir hurdası fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Alüminyum hurdası Demir odasından çok daha yüksek fiyatlı ve çok kullanılan bu kapsamda da fazla çıkan bir hurda türüdür. Firmamız alüminyum hurdaları alımını yapmaktadır. Alüminyum hurdalarının fiyatını öğrenmek ya da satışını gerçekleştirmek için İnebolu hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

İnebolu’da ortaya çıkan hurda türlerinden biri de kablo hurdasıdır. Hayatın her alanında kullanılan kablo, burada da yoğun bir kullanıma sahip olup bozulmalara halinde de hurdaya ayrılmaktadır. Kablo hurdası oluştuğu zaman bunları firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından kablo hurdaları en yüksek fiyattan alınmaktadır.

Yorumlar devre dışı.