Kıraç Hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık, Esenyurt ilçesinin tamamından hurda alımı yapmaktadır. Kıraç Hurdacı firması olsak da Esenyurt’un her mahallesinden, hatta İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında, iller arasından hurda alımı yapıyoruz. Her hurdanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kıraç Hurdacı

Kıraç hurdacı, elinizde bulunan hurdaların çevreye ve maddi olarak cebinize kazandırılması açısından size büyük imkanlar sunmaktayız. Bu imkanların yanı sıra hurda fiyatları olarak en yüksekten alımı yapmaktayız. Hurdacı olarak size en güzel hizmeti sunmaktayız. Birçok hurda alımını gerçekleştirmekte olan firmamız hurdalarınızı en güzel şekilde değerlendirmekte ve geniş bir avantaj sunmaktayız. Değerlendirdiğimiz hurdalardan demir hurdasını ele alacak olursak;

Demir, ucuz bir metal olması nedeniyle kullanım alanı birçok bölüme ayrılabilmektedir. İnşaat, otomotiv, banyo, mutfak, teknolojik aletler gibi birçok alanda öne çıkmaktadır. Metal bir hurda olan demir hurdası, dönüştürüldüğünde herhangi bir değer kaybına uğramamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise demirin tekrar tekrar hammadde olarak kullanılmasıdır. Bu şekilde hurdaların dönüştürülmesi ile %95 lik bir enerji tasarrufu yapılmış olmaktadır. Demir hurdası da yüksek oranda enerji tasarrufu sağladığı için ekonomik anlamda ülkemize birçok katkı sağlamaktadır.

Siz de bu tarz hurdalarınızı dönüştürmek için güvenle Kıraç Hurdacıyı tercih edebilirsiniz. Kıraç en yakın hurdacı firmamıza gelerek elinizdeki hurdaları tasarrufa dönüştürebilirsiniz. Hurda satan yerler sayesinde çevreye ve ülkemize büyük ölçüde fayda sağlayabiliriz.

Kıraç Krom Hurdası Alımı

Kıraç hurdacı firmamız elinizde bulunan krom hurdalarınızı ve diğer tüm hurdalarınızı satın almaktadır. Kıraç hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Krom genellikle çeşitli metallere sertlik vermesi için kullanılmaktadır. Dayanıklı ve sert bir yapıya sahip olmasının etkisi büyüktür. Paslanma özelliğinden dolayı da birçok firmada üretim kısmında krom kullanılmaktadır. Krom hurda da yıpranmış ve kullanımı bırakılmış makine ekipman malzemelerini kapsamaktadır. Genellikle fabrika ve yemekhane gibi iş yerlerinden çıkmaktadır. Elinizde bulunan krom hurdası olan makine ve ekipmanları hurda alan yerler ile görüşerek satabilirsiniz. Bu sayede hem geri dönüşüm yapmış hem de maddi kazanç elde etmiş olursunuz.

Krom hurda fiyatları belirlenirken finans piyasalarında işlem gören krom fiyatları baz alınarak buna göre şekillenmektedir. Fiyatları doğru orantılıdır. Krom hurdanızı verebileceğiniz birçok hurdacı firması bulunmaktadır. Kıraç en yakın hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılık ile iletişime geçerek elinizdeki krom hurdalarını satıp maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Yorumlar devre dışı.