Kurşun Hurdası hurdacı

Kurşun Alan hurdacı


Kurşun Hurdası

Kurşun hurdası oldukça kaliteli bir metal olup, birçok ürünün üretimi sırasında kullanılmaktadır. Gelişmiş ülkeler tarafından en çok geri dönüşümde kullanılan metaller arasında yer alır ve kurşun geri dönüştürülerek yeniden ham madde olarak kullanılması gereken en önemli hurda çeşitleri arasındadır. Kurşun renk olarak maviyle gri arasında bir renge sahiptir ve yumuşaktır.

Kurşun, hava ile temas etmesi halinde görünümü matlaşır ve saf halde bulunan kurşunun şekillendirilmesi elle bile yapılabilir. Birçok ürünün yapılışında kullanılan bir metal olup zehirlidir ve radyasyona bile dayanabilir. Kolay şekil alabilen bir yapıya sahiptir ve kolay kopabilme özelliğine sahip olduğundan kablo yapımında kullanılamayan kurşun hurdası önemli bir hurda çeşididir.

Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun hurdası fiyatları hammadde üretimine kıyasla daha uygun maliyete sahiptir. Kurşunun kullanım alanlarından biri de akü imalatıdır ve haberleşme için kullanılan kablolarda izolasyonu sağlamak için kullanılır. Kurşun, korozyonu önlediğinden boyalarda ve kabloların kaplama işlevinde de kullanılır. Bu kadar önemi bulunan kurşun için ödenen ücret en yüksek hurda fiyatı üzerinden sağlanmaktadır.

Elinizde satışını gerçekleştirebileceğiniz kurşun ortası bulunması durumunda hurdalarınız nakit ödeme ile bulunduğu alandan alınarak nakliyesi araçlarımız ile kısa süre içerisinde yapılır. Kurşun hurdası fiyatları değişikliğe uğradığından, en güncel fiyatlardan haberdar olabilmek için firmamızı 7/24 arayarak bilgi alabilir, satışını yapmak istediğiniz hurdalarınızın bulunması halinde satış işlemlerinin tamamlanabilmesi için kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Kurşun hurdası alan hurdacı firmaları arasında güvenilirliği ile ön plana çıkan firmamız, birçok alanda kullanılan kurşun hurdasını satın almaktadır. Kullanım alanlarının çokluğu ve radyasyon geçirmemesi nedeniyle x ışınlarından koruması, renkli televizyonlarda kullanılan tüplerin yapımında ve silah sanayisinde mühimmat yapımında kullanılması nedeni ile oldukça fazla değeri bulunan bir hurda metal çeşididir

Hurdaların işlenmesi için kullanılan en etkili yöntem olan geri dönüşüme destek verilmesi gerekir. Geri dönüşümle birçok hurda işlenerek geri dönüştürülebildiğinden, satışını yapmak istediğiniz kurşun hurdanız bulunması halinde firmamızla iletişim kurabilir, en yeni ve güncel en güncel fiyat tarifesi üzerinden kurşun hurdası alan hurdacı firmamızla satış işlemi için 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar devre dışı.