Hurda Alımları

Hurda Alımları


Sinop’ta hurdacılık hizmeti veren firmamız sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için yıllardır hurdacılık hizmetinde birçok yenilik yapmaktadır.

Sinop Hurdacı

Firmamız özellikle piyasayı yakından takip ederek fiyatları sürekli güncel tutmaktadır. Bu sayede sizlerin daha fazla kazanmasını ve ülkemizin hammadde ihtiyacının oldukça büyük bir kısmının karşılanmasını sağlıyoruz. Özellikle sizlerden aldığımız hurdaların geri dönüştürülmesi konusunda fazlaca çalışıyoruz. Çünkü sizlerden aldığımız hurdalar geri dönüştürüldüğünde ülkemizin Bir madeni dışarıdan almak veya ana kaynanadan çıkartmaktan daha maliyeti az olduğu için geri dönüşüm ülkemizin yararınadır. Bizler de bunu düşünerek geri dönüşüm yaparak sizlere yüksek fiyatlar vererek hurda alımı yapıyoruz.

Kırkambar bakır ve sarı hurdası, alüminyum hurdası, asansör hurdası, sarı hurdası, çelik hurdası, yangın merdiveni hurdası, çinko hurdası, antigron hurdası, bobin hurdası, krom hurdası, tunç hurdası, bakır talaş hurdası, kızıl talaş hurdası, pirinç hurdası, jeneratör hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, soyma bakır hurdası, nikel hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurdası, demir talaş hurdası, demir hurdası en çok alınan hurdalardır.

Sinop Kızıl Talaş Hurdası Alan Hurdacı

Kızıl talaş olarak anılan hurda türü, bakır talaş hurdası olarak bilinir. Bakırın kullanılması sırasında, soyma veya aşındırma işlemi uygulanır. Soyma işlemi uygulandığı sırada ise kızıl talaş ortaya çıkar ve çok fazla kullanım alanı bulunmamaktadır. Laboratuvar ortamında kullanılabilen kızıl talaşın çok fazla kullanım alanı olmadığı için geri dönüştürme işleminin uygulanması gerekir.

Kızıl talaş olarak bilinen bakır talaş, hurda fiyatı üzerinden firmamız tarafından gerçek değerinde satın alınmaktadır. Kullanıldığı alan inşaat, elektronik, elektrik ve otomotiv sektörü gibi bakır ham maddesi kullanmakta olan sektörlerdir. Sıfırdan üretimin oldukça masraflı olması, şirketlerin bakır içeren hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini tercih etmelerine neden olmakta ve hurdalar değer kazanmaktadır.

Sinop Hurda Fiyatları

Sinop bölgesinde yaşıyorsanız ve hurdalarınız da satmak istediğinizde yüksek fiyatlardan alan bir hurdacı arıyor iseniz firmamız sizlerin hizmetindedir. Evlerinizde veya bulunduğunuz alanlarda kullanmadığınız veya kullanım ömrü dolmuş olan bütün hurdaların hızı oldukça yüksek fiyattan alan firmamız yıllardır üstün hizmet kalitesi sunuyor. Piyasayı yakından takip ediyoruz ve fiyatlarımızı sürekli güncelleyerek hiçbir hurdanızdan zarar etmemenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda hurdalarınızı nasıl satacağınızı düşünmenize gerek kalmadan firmamız bulunduğunuz adrese gelerek hurda alımını yapıyor. Bunun içinde sizlerden hiçbir ek ücret talep etmemekteyiz. Aksine bütün hurdalarınız hassas terazilerimiz ile sizlerin gözleri önünde takdim işlemini gerçekleştiriyoruz. Tartım işleminden sonra ödemelerimiz mutlaka peşin ve nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Yorumlar devre dışı.