Tahtakale hurdacı firmamız Eminönü Tahtakale bölgesinde hurda alımı yapmaktadır. Bu bölge iş hanları ile dolu bir bölgedir. Özellikle İstanbul’un ticaretinin kalbinin attığı yerdir de diyebiliriz. Oldukça fazla bir sirkülasyon olduğundan bu bölgede atıklar da fazlasıyla oluşmaktadır. Ancak bu atıklar çöp değil hurdadır. Bu nedenle de çöpe atılmamalı hurdacıya satılmalıdır.

Tahtakale Hurdacı

Tahtakale Hurdacı firması senelerin verdiği tecrübe ile hurdacılık ve hurda çeşitleri alımında usta olan firmalar arasındadır. Hurda fiyatları konusundan olabildiğince en üst fiyattan hurda alımı yapmaktayız. Hurda alımlarınızı 7/24 peşin olacak şekilde verdiğiniz adrese bizzat gelerek gerçekleştiriyoruz. Fiyat politikamız hurda borsasını baz alarak her zaman güncellenmektedir. Tahtakale Hurdacılık hurda materyallerinin çeşitliliği haricinde hurdanın kendi halinde ayrılan kalite sınıflandırmasını eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Sonbahar temizliğinizde elinizden çıkaracağınız ya da sökülecek hurdalarınız varsa bize belirttiğimiz iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz. Tahtakale Hurdacısı her daim müşteri memnuniyetini esas alan bir firmadır. Aynı zamanda hurda kaynaklarının geri dönüşümünün ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden hurdacılık işinde bu konu da bizim için üst sıralardadır.

Tahtakale Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Hurda bakır en değerli metal hurdalarından biridir. Bakır metalinin iletken olması, kimyasal özellikler taşıması, korozyona karşı dirençli olması ve kolay şekil alabilmesi nedeniyle çok fazla bulunmaktadır. Sanayiden endüstriye, ev eşyalarından süslemeye kadar pek çok yerde kullanılır. Ulaşımda, kimyada, kuyumculuk sektöründe, takı yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca boya sektöründe de yine bakıra yer verilmektedir. Oldukça fazla kullanım alanı vardır.

Çinko, demir gibi metallerle alaşıma girerek yeni metaller elde edilmesinde kullanılır. Hurda bakır metaller çöpe atılmamalıdır. Bakır metali için yapılabilecek en doğru davranış hurda haline geldiğinde bir hurdacıya satarak değerlendirmektir. Satış karşılığında iyi bir gelir sağlanabilir. Bakır, inşaat alanında da büyük bir önem teşkil eder. Beton kirişlerde ve giriş yüzeylerin güçlendirilmesinde fazlasıyla kullanılır.

Bakır hurdası türleri kırkambar bakır hurdası, yanmış bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır talaş hurdası, külçe bakır hurdası, bakır kablo hurdası şeklindedir. Bakır kablo hurdası kendi içerisinde içindeki bakırın yüzdelik oranına göre değişiklik gösterir. Bakırın türü bakır fiyatında etkilidir. Her birinin fiyatı değişkenlik gösterir. Ancak Türkiye Hurdacılık olarak tavan fiyat uyguluyoruz.

Yorumlar devre dışı.