Hurdacılık

Hurdacılık


Trabzon’un bu kadar yeşil ve güzel kalmasının belki de en önemli faktörlerinden biri Trabzon Hurdacı firmamız Türkiye Hurdacılığın sizlerin atık olarak gördüğü malzemeleri doğaya bırakılmadan geri dönüşüme göndermesidir.

Trabzon Hurdacı

Firmamız bulunduğunuz alanlardaki kullanmadığımız veya kullanım ömrü dolmuş olan bütün eşyalarımızı sizlerden yüksek fiyatlara alarak geri dönüşüme gönderiyor ve ülkemizin dışa bağımlılığını büyük bir oranda azaltıyor. Aynı zamanda Trabzon hurdacı olarak Trabzon’daki bütün hurdanızın miktarı fark etmeksizin kendi özel hurda araçlarımız ile alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece çevre kirliliğini büyük bir oranda azaltmakta birlikte sizlerin kullanmadığı eşyalarından veya kullanım ömrü dolmuş olan eşyalarınızdan kar ederek yenilerini alma fırsatınız olmuş oluyor. Sizlerde Trabzon bölgesinde yaşıyorsanız bizler ile iletişime geçerek çevrenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Pirinç hurdası, işlemci hurdası, kırkambar hurdası, jeneratör hurdası, alüminyum hurdası, lama hurdası, kablo hurdası, asansör hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası, soyma bakır hurdası, ana kart hurdası, yangın merdiveni hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, fabrika hurdası, kurşun hurdası, motor hurdası, antigron hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası, demir talaş hurdası, bakır talaş hurdası, demir hurdası, kızıl talaş hurdası aldığımız başlıca hurda türleridir.

Trabzon Pirinç Hurdası Alan Yerler

Dayanıklı yapıya sahip olan pirinç hurda, çinko ve bakır hurdalarının bir araya getirilmesi sonucu meydana gelir. Sarı ve kırmızı çeşidi bulunan pirinç türleri arasında en fazla tercih edileni sarı pirinç olup, su saati, pompa, musluk, vana gibi ürünlerin üretiminin yanı sıra hava ile çalışması mümkün olan ürünlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üretimi sırasında kullanıldığı malzemenin işlevini kaybetmesi üzerine, hurda haline gelen pirinç türlerinden, geri dönüşümü mümkün olanlar hurda alan yerler arasında yer alan firmamız tarafınızdan satın alınarak geri dönüşümü sağlanmaktadır. Pirinç hurdalarınız için firmamızı aramanız halinde, hurda pirinçleriniz değerinde satın alınarak kısa süre içerisinde firma araçlarımızla profesyonel ekibimiz tarafından tahliyesi gerçekleştirilir.

Trabzon Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları genellikle illere göre veya firmalara göre değişiklik göstermektedir. Firmamız bu değişiklikler ne kadar olsa da her zaman çevredeki firmalara ve illere göre hurda alımını en yüksek fiyattan yapmaktadır. Bu yüzden firmamız sizlerin atık olarak gördüğü bütün malzemeleri tekrardan geri dönüşüme gönderiyor. Karşılığında da sizlere oldukça yüksek fiyatlar vererek geri dönüşümün önemini gösterirken sizleri teşvik etmeye çalışıyoruz. Sizlerde yüksek fiyatlardan hurdalarınızı satmak isterseniz bizlere firmamızın web sitesinde bulunan iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Bu kadar yüksek fiyatlara hurda alımı yapan firmamız sayesinde hurda olan eşyalarınızın yerine yenilerini almanız da mümkündür.

Yorumlar devre dışı.