Türkiye Hurdacılık

Türkiye Hurdacılık


Yeşilpınar Hurdacı

Hurda ve hurda endüstrisinin en büyük ve en önemli başarısı, arıtılacak katı atık miktarının önemli ölçüde azaltılması ve böylece önemli ölçüde çevre kirliliğinin önüne geçilmesidir. Özellikle katı atıkların düzenli olarak işlenmesi için yeterli alana sahip olmayan ülkeler için katı atık miktarını ve hacmini azaltmak büyük bir avantajdır. Araştırmaya göre, metalleri geri kazanmak için harcanan enerji, madenlerden metal çıkarmak için gereken enerjiden çok daha azdır. Yeşilpınar hurdacı olarak bu sektördeki amacımız tüm hurdaları sizlerden alarak geri dönüşüme katkı sağlamak ve ülke ekonomisini, enerji tasarrufunu sağlayarak daha yaşanabilir bir dünya haline getirmek. Bu doğrultuda elinizde ki tüm hurdalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Yeşilpınar Bakır Hurdası Alımı

Bakır elementi, esnek yapısı ile kolayca işlenebilir bir elementtir ve bu nedenle birçok alanda kullanılabilir. Bir elektrik iletkeni olan bakır elementi, birçok elektrik alanında en yaygın elementlerden biridir. Birçok alanda benzersiz hizmetiyle bilinen bakır metalini geri dönüşüm alanlarından ayırarak kullanmak çok önemlidir. Hurda bakır kullanmak, geri dönüştürdüğü ürünlerin yeniden kullanılmasına katkı sağladığı gibi çevreye de katkı sağlar. Eski bakır hurdalarınızı alarak sadece paradan tasarruf etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda bakırı bertaraf ederek daha çevreci bir yöntemle sahada gerekli bakır alanından tasarruf ediyoruz. Yeşilpınar semtinde hizmet veren firmamız Türkiye Hurdacılık, bakır hurdalarınızı yüksek ücret karşılığı alarak sizlere maddi katkı yapma imkanı sunuyor. Evinizde kullanmadığınız bakırı daha önemli bir amaç için satarak hem evinizde yer açabilirsiniz hem de maddi gelir elde edebilirsiniz.

Yeşilpınar Alüminyum Hurdası Alımı

En yaygın kullanılan hurda alüminyum türü katı (kalın) alüminyumdur. Genellikle araba motorlarını korumaktan sorumlu olan bu mineral, geri dönüştürülmesi ve eritilmesi zor olduğu için piyasadaki diğerlerinden daha düşük maliyetlidir. İkinci en yaygın hurda alüminyum türü profilli alüminyumdur. Öte yandan alüminyum folyo, folyonun dayanıklılığı nedeniyle üretim ve kullanım aşamalarında popüler hale geldi. Sizlere üstün kalitede hizmet sunmak için çabalıyoruz. Elinizde bulunan alüminyum hurdaları alıyoruz ve geri dönüşüme sokarak tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Firmamızın amacı üstün hizmet sunmaktır. Firmamızı kurduğumuz günden beri hizmetlerimizi bu kalite standartlarına göre belirliyoruz. Alüminyum hurdalarınızı değerinden daha yüksek fiyata alıyoruz.

Yorumlar devre dışı.